<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : 9-4 Trippel : 9-4-2 Plass : 9-4-2

1 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -16 -0 -1 -1 -5 -29 000
Stjernesoten 1609 1 Plass 179 500
9 år SVART V v.Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/7 - 02 / 12 1609 28,2ag 541
e. Sota v. Braute G. Austevoll Drammen Travbane 3 28/6 - 05 / 11 2100 32,3a 91
Arild Versvik /Porsgrunn E. Kochanauskaite Bjerke Travbane - 16/6 - 04 / 1 2100 dg a 406
T. Erga Wera Versvik G. Austevoll Drammen Travbane 7 24/5 - 04 / 4 2100 32,4ag 227
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl E. Kochanauskaite Drammen Travbane 4 16/5 - 05 / 1 2100 32,7a 269
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -3 -12 000
Lauvås Jejo 2 Plass 353 250
12 år BRUN V v.Nordli Svarten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 26/6 - 08 / 3 2140 29,1 72
e. Ryvinni v. Lettvinn F. Hamre Sørlandets Travpark 0 12/6 - 06 / 10 2140 31,8a 33
Helene G. Forberg /Froland F. Hamre Sørlandets Travpark 1 05/6 - 06 / 9 2140 27,8a 26
Å. Tengsareid Steinar Tønnessen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 29/5 - 07 / 10 2160 29,9 37
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Berås Sørlandets Travpark - 08/5 - 09 / 4 1609 dg a 36
3 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -1 -0 -3 -16 000
Dan Pål 3 Plass 137 000
9 år BRUN V v.Pål Even V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 26/6 - 05 / 6 2140 30,6 g 290
e. Dani v. Dublan V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 19/6 - 03 / 6 1640 29,8 g 262
June Grande /Tiller V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 05/6 - 06 / 3 2140 dg a 201
Ø. Tjomsland Vidar Finsådal V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 29/5 - 07 / 1 2140 30,7 169
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 22/5 - 05 / 1 2640 35,0 g 245
4 2014: -10 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -10 -0 -1 -1 -3 -27 500
Tekno Viktor 4 Plass 406 500
7 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/7 - 02 / 1 2609 32,3ag 22
e. Landås Jenta v. Nordli Svarten K. Løvdal Klosterskogen Travbane 5 27/6 - 08 / 7 2500 30,3ag 233
Kato Magne Bruland /Førde G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 05 / 6 1700 31,4ag 130
K. Løvdal K. Løvdal Sørlandets Travpark - 05/6 - 06 / 1 2140 dg a 111
blå m/grå ermer & l. E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 22/5 - 05 / 6 2660 35,1 g 30
5 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -0 -0 -3 -8 000
Stjernebård 5 Plass 218 400
12 år BRUN H v.Minpil M. Helland Sørlandets Travpark 4 26/6 - 08 / 2 2140 29,2 491
e. Eldama v. Elding G. Gundersen Sørlandets Travpark P 12/6 - 20 / 4 2160 33,0 P
Stall Klanans Benestad M. Berås Sørlandets Travpark - 21/11 - 09 / 7 2160 dg 1023
P. Buer Odd Benestad G. Bachmann Sørlandets Travpark 0 07/11 - 04 / 10 1609 32,9ag 829
Rød m/hvitt sk.stk,ermer,rød mansj,rek G. Bachmann Sørlandets Travpark 0 31/10 - 09 / 8 2160 32,3 g 641
6 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 500 2013: -13 -0 -1 -0 -6 -24 500
Eskesvarten 6 Plass 201 500
11 år SVART V v.Nordli Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 08 / 10 2500 30,5a 229
e. Elda v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 05/6 - 06 / 5 2140 29,4a 132
Kristian Ramsdal-Atle Hæggernes Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 22/5 - 05 / 9 2660 33,7 120
G. Mikkelsen Kjell Bjarne Jaabæk Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 06/5 - 04 / 8 1609 27,9a 196
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 17/4 - 08 / 4 1609 28,3ag 232
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -0 -0 -2 -4 000
Tysvær Even 7 Plass 194 950
12 år SVART V v.Pål Even G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 26/6 - 08 / 4 2140 dg 268
e. Spang Anja v. Spang Best A. Berås Sørlandets Travpark P 19/6 - 20 / 3 2160 33,6 P
Stall Klanans Benestad A. Berås Sørlandets Travpark 0 12/9 - 03 / 3 2140 br 335
A. Berås Odd Benestad L. Olsen Sørlandets Travpark 0 08/8 - 02 / 5 2160 33,5 404
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 20/6 - 05 / 10 2160 br 267
8 2011: -4 -1 -1 -0 -1 -42 500 2010: -12 -2 -3 -3 -2 -128 000
Høvåg Loke 8 Plass 170 500
4 år SVART H v.Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/3 - 07 / 12 1609 27,9a 78
e. Trø Rosa v. Pilmin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/3 - 05 / 3 1609 28,1a 40
Arild Topland-Jarle Egeli P. Midtfjeld Bjerke Travbane 29/12 - 03 / 1 2100
V. Tjomsland Arild Topland (A) L. Kolle Bjerke Travbane 2 22/12 - 08 / 7 1609 30,7a 100
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 21/11 - 09 / 4 2140 br g 18
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Aabergen 9 Plass 243 500
11 år BRUN V v.Spikeld T. Solberg Sørlandets Travpark 0 26/6 - 08 / 6 2140 30,0 104
e. Alm Diesel v. Rigel Jo T. Solberg Sørlandets Travpark 4 19/6 - 03 / 3 1640 28,4 g 95
Stall Diana T. Borg Sørlandets Travpark 6 12/6 - 06 / 6 2140 31,3a 77
T. Borg Oddvar Bysheim T. Borg Sørlandets Travpark 1 29/5 - 07 / 14 2160 29,0 332
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Sørlandets Travpark 0 30/4 - 05 / 11 2160 29,8 842
10 2012: -9 -0 -0 -2 -1 -8 450 2011: -8 -1 -1 -0 -0 -28 000
Fjeldstad Mai 10 Plass 210 907
11 år MØRKBR HP v.Spang Best G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/5 - 21 / 11 2120 34,2 P
e. Minelli v. Kinge Tor G. Flåten Drammen Travbane 0 18/6 - 06 / 2 1700 31,8a 540
Heidi Andersen-Dag Andersen V. Hop Momarken Travbane 0 04/5 - 02 / 9 2140 br a 412
G. Flåten P. Nilsen Bjerke Travbane 0 11/2 - 02 / 4 1609 30,2a 196
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame P. Nilsen Färjestad 0 01/2 - 06 / 2 1640 30,1 g 470
11 2011: -9 -0 -0 -1 -3 -12 500 2010: -17 -0 -1 -4 -5 -40 500
Mio Perla 11 Plass 189 250
8 år SVART HP v.Krembest H. Holm Klosterskogen Travbane 0 23/4 - 03 / 1 1700 28,4a 445
e. Mio Senta v. Pio H. Holm Drammen Travbane 0 02/4 - 06 / 12 2120 32,3 1134
Knut Magne Straume /Drangedal J. Undem Klosterskogen Travbane 6 14/3 - 03 / 12 2100 33,8a 892
K. Handeland Knut Magne Straume J. Undem Klosterskogen Travbane 0 01/2 - 05 / 12 1700 33,2a 622
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. J. Undem Klosterskogen Travbane 02/12 - 06 / 2 2100