<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:03 V65-5
V5-2
DD-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 125.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-6 Plass : 11-5-6

1 2014: -7 -0 -0 -1 -4 -16 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Varoxa (S) 2100 1 Plass 134 701
8 år BRUN HP v.Varenne* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 6 06/6 - 01 / 4 2100 16,4a 69
e. Roxette Hornline (S) v. Silver Pine* (US) K. Johansen Biri Travbane P 09/5 - 23 / 4 2100 19,5 P
June Mone Gunnarsrud /Heradsbygd J. Elfving Romme 2 30/12 - 03 / 1 1660 16,1 160
O. Mikkelborg June Mone Gunnarsrud J. Roos Solvalla 0 16/11 - 10 / 1 1640 16,1a 436
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl Å. Holmberg Färjestad 3 24/10 - 11 / 5 1660 16,5 114
2 2015: -11 -1 -0 -0 -4 -18 500 2014: -14 -2 -0 -1 -3 -42 000
Rigby (DK) 2 Plass 148 677
7 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) C. Kolstad Biri Travbane 0 06/6 - 01 / 15 2120 18,5 g 144
e. Hillery Töll (S) v. General November (DE) J. Dagsvold Jarlsberg Travbane 1 25/5 - 08 / 3 2100 17,6 87
Team Vikersundkiosken K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 04 / 8 2620 18,4 217
T. Solberg Cecilie Kolstad C. Kolstad Momarken Travbane 3 17/4 - 10 / 1 2140 18,6a 76
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Øveraasen Biri Travbane 1 04/4 - 09 / 3 2600 19,0 159
3 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -10 -1 -2 -1 -5 -51 500
Connie Hill 3 Plass 131 500
6 år BRUN HP v.Gidde Palema* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 24/5 - 05 / 7 1609 15,7a 77
e. Cornelia Hill v. Freezing Cold* (US) K. Malmin Sørlandets Travpark 1 06/4 - 05 / 5 1609 15,3a 121
Per Øyvind Hoksrud-Lene Hoksrud K. Malmin Klosterskogen Travbane 2 09/1 - 04 / 2 2100 20,2 101
K. Malmin Per Øyvind Hoksrud K. Malmin Klosterskogen Travbane 2 02/12 - 07 / 3 2100 19,7a 71
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 6 24/11 - 05 / 5 1609 16,0a 226
4 2015: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500 2014: -21 -3 -3 -2 -6 -103 000
Vangus G.T. 4 Plass 183 000
6 år MØRKBR HP v.Angus Hall* (US) T. Borg Momarken Travbane 5 19/5 - 08 / 3 1640 15,2a 109
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) T. Borg Momarken Travbane 1 11/5 - 02 / 3 1640 15,2a 74
Nils Martin Sagvolden /Solbergelva T. Borg Drammen Travbane 2 22/4 - 05 / 3 2100 16,7a 75
T. Borg Vidar Engebretsen (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 11/4 - 05 / 7 1609 15,1a 336
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 4 20/3 - 03 / 1 2100 17,6a 89
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -1 -0 -0 -0 -10 000
C.R.L. Golden Diva 5 Plass 118 000
9 år MØRKBR HP v.Golden Globe* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 03/6 - 02 / 6 1700 17,6 321
e. Super Camilla v. Super Arnie* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 7 06/5 - 03 / 9 2100 18,3a 350
Jørn Christensen-Lene Christensen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 03 / 6 2100 19,2ag 386
A. Heisholt Jørn Christensen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 03 / 12 1700 18,6a 177
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 02/12 - 07 / 12 2100 21,2a 243
6 2016: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2015: -26 -1 -2 -1 -11 -69 500
Leia Brodda (S) 6 Plass 233 423
9 år BRUN HP v.Egon Lavec* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 5 25/5 - 05 / 12 1620 14,1 465
e. Ludina (S) v. Ditka Hanover* (US) A. Akselsen Momarken Travbane 0 11/5 - 02 / 7 1640 16,1a 205
Enok Antonsen-Kristine Sørensen K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 27/4 - 08 / 4 2100 16,6 144
G. Gundersen Marius Bugge G. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/4 - 05 / 11 1609 14,8a 714
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 02 / 12 2120 16,7 1033
7 2014: -8 -0 -0 -2 -3 -18 000 2013: -9 -0 -0 -0 -2 -4 500
Touched By An Angel 7 Plass 84 500
5 år BRUN HP v.Master Thoj F. Husbyn Leangen Travbane 5 26/5 - 07 / 7 2140 16,9a 332
e. Catalpa Forest v. Gunslinger Spur (US) J. Rabban Leangen Travbane 5 07/4 - 09 / 1 1640 17,8a 89
Stall Kvikne-Moe J. Rabban Leangen Travbane 0 24/3 - 06 / 6 1640 16,7ag 565
V. Hop Anne Kvikne-Moe (T) A. Solhus Leangen Travbane 0 22/7 - 05 / 4 2160 20,0 650
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Wiig Leangen Travbane 0 16/6 - 02 / 1 1640 16,2a 406
8 2014: -8 -0 -1 -1 -3 -19 000 2013: -12 -2 -1 -0 -4 -49 500
Eck Vitalis 8 Plass 84 000
6 år RØD HP v.Giant Chill* (US) N. Holm Klosterskogen Travbane 5 29/5 - 04 / 9 1700 17,4a 121
e. Vitalia (DE) v. Dylan Lobell* (US) N. Holm Bjerke Travbane 5 15/5 - 05 / 9 2100 16,9a 554
Marianne Holm-Magne Kollerød N. Holm Jarlsberg Travbane 0 02/5 - 07 / 11 2120 16,9 640
N. Holm Marianne Holm N. Holm Drammen Travbane 5 14/4 - 07 / 2 2100 18,0a 257
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame C. Kjenner Momarken Travbane 0 30/3 - 04 / 10 1640 17,2ag 215
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -1 -5 -3 -5 -98 833
Kahlua O. 9 Plass 318 593
8 år MØRKBR HP v.Make It Happen (US) A. Wolden Momarken Travbane 0 27/5 - 05 / 4 2140 br a 516
e. Ibis S.E. (S) v. Garland Lobell (US) A. Wolden Bjerke Travbane 0 14/5 - 06 / 10 2160 16,9 1380
Arild Idar Trøan /Melhus D. Aarum Årjäng 0 04/5 - 08 / 3 1640 18,5ag 291
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) H. Holm Bjerke Travbane 3 08/10 - 02 / 9 2100 18,7a 54
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Momarken Travbane 0 01/10 - 06 / 4 2140 17,9a 106
10 2015: -7 -0 -0 -0 -4 -9 500 2014: -13 -1 -4 -1 -2 -54 600
Pantera Rex (IT) 10 Plass 83 406
6 år BRUN HP v.Trustworthy (US) L. Kolle Bjerke Travbane 2 07/6 - 04 / 2 2140 17,2 29
e. Alice Springs (IT) v. Lemon Dra* (IT) K. Roeges Wolvega 1 03/4 - 09 / 1 2100 16,2a 44
Mona Syvertsen /Brandbu K. Roeges Gelsenkirchen 2 23/3 - 09 / 1 2000 16,0a 40
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T) K. Roeges Gelsenkirchen 2 07/3 - 04 / 1 2000 16,0a 281
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Roeges Gelsenkirchen 2 13/2 - 01 / 1 2000 17,2a 44
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -1 -3 -10 500
Silkepigen (DK) 11 Plass 164 544
8 år BRUN HP v.Alesi Om (IT) C. Holm Leangen Travbane 2 09/6 - 04 / 6 2140 17,6a 70
e. Hekla (DK) v. Sirocco Spur (US) B. Steinseth Momarken Travbane 4 27/5 - 05 / 8 2140 17,0a 155
Embla Dahl /Hordvik B. Steinseth Momarken Travbane 0 11/5 - 04 / 3 1640 18,8ag 229
B. Steinseth G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/5 - 07 / 12 2120 17,9 g 224
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Drammen Travbane 0 14/4 - 07 / 6 2100 18,3a 58
12 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -13 -0 -0 -3 -4 -28 500
Chip Va Bene 12 Plass 179 000
8 år BRUN HP v.Lindermann G.T. J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 31/5 - 04 / 4 2609 17,2a 432
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 05 / 11 2100 16,4a 339
Margit Rønningen /Siljan G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 06/5 - 03 / 12 2100 18,0a 238
G. Austevoll Margit Rønningen J. Undem Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 03 / 8 2100 18,2a 324
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 7 04/3 - 03 / 10 1700 18,2a 301