<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:24 V5-5
DD-2
Hoppeløp

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 115.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-2 Plass : 7-1-2

1 2014: -9 -0 -1 -2 -3 -28 733 2013: -12 -2 -1 -0 -3 -38 497
Edcorona* (S) 2100 1 Plass 91 041
5 år BRUN HP v.Daguet Rapide* (IT) M. Ivarsson Örebro 5 14/8 - 04 / 6 2140 16,5 137
e. Biba Axe (IT) v. And Arifant* (FR) M. Ivarsson Bjerke Travbane 0 06/8 - 05 / 6 2100 15,4a 168
Sverige M. Ivarsson Årjäng 3 26/7 - 06 / 3 1640 14,9 22
M. Ivarsson M. Ivarsson Årjäng 3 12/7 - 13 / 8 2160 16,3 339
Svart, grønt brystb, sv triangel M. Ivarsson Årjäng 6 03/7 - 04 / 15 2660 18,5 162
2 2016: -6 -0 -3 -0 -2 -29 000 2015: -22 -1 -4 -3 -6 -82 000
Juliana Brazz 2 Plass 313 000
9 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 22/8 - 02 / 10 1609 15,8a 116
e. Mountain Dream v. Coktail Jet (FR) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 12/8 - 01 / 2 1609 15,8a 65
Linda Ofstad-Britt Karin Ofstad L. Pedersen Bjerke Travbane P 30/7 - 21 / 1 2140 18,5 P
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 0 20/7 - 02 / 8 1609 15,0a 741
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Antonsen Momarken Travbane 0 01/7 - 02 / 9 2640 19,2a 474
3 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2015: -18 -1 -3 -2 -4 -51 500
Shoguns Crispie 3 Plass 172 500
7 år BRUN HP v.Shogun Lobell* (US) M. Amundsen Biri Travbane 1 15/8 - 08 / 10 2100 17,0a 315
e. Via Crispi (FR) v. Larabello (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane P 06/8 - 22 / 2 2140 18,0 P
Monica Tessem /Bjugn C. Antonsen Bjerke Travbane - 24/7 - 04 / 2 2100 dg a 170
C. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane - 15/7 - 06 / 2 1640 g0 ag 579
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 08/7 - 04 / 2 2140 br ag 520
4 2016: -9 -0 -1 -0 -3 -15 500 2015: -6 -2 -0 -1 -0 -35 000
Chili Augustinu 4 Plass 151 500
8 år BRUN HP v.Gate Open (S) H. Tvedt Drammen Travbane 6 07/12 - 07 / 8 2100 18,2 276
e. Lady Lilly v. Alv Richcrop (S) H. Tvedt Drammen Travbane 2 25/11 - 06 / 4 2100 18,7 260
Adrija Lukosiunas-Tomas Lukosiunas H. Tvedt Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 08 / 3 2100 17,6 266
K. Johansen Tomas Lukosiunas L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 18/10 - 06 / 12 2100 16,9a 412
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 10/10 - 05 / 2 2100 br ag 162
5 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -4 -2 -4 -4 -109 000
So Much 5 Plass 127 000
7 år BRUN HP v.Super News (US) A. Stensen Biri Travbane 0 20/7 - 02 / 12 1609 14,5a 144
e. Nagina v. Brief Encounter (S) A. Stensen Momarken Travbane 3 08/7 - 04 / 3 2140 16,4a 24
Kristin Larsen Gravrok /Åsvang A. Stensen Biri Travbane 2 13/6 - 03 / 11 2100 15,9a 58
A. Stensen Kristin Larsen Gravrok (B) A. Stensen Biri Travbane 1 30/5 - 04 / 6 2100 15,8a 85
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Fløttum Jarlsberg Travbane 1 16/5 - 03 / 2 2100 18,5 71
6 2014: -16 -2 -0 -2 -3 -34 548 2013: -12 -1 -3 -2 -2 -65 804
Early Choice* (S) 6 Plass 105 491
5 år BRUN HP v.Fill V. (CA) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 15/8 - 04 / 3 2100 16,8 85
e. Cash On The Bar (US) v. Malabar Man* (US) S. Løvvold Bjerke Travbane 1 29/7 - 05 / 1 2100 16,3a 130
Sverige K. Brenden Bjerke Travbane 6 22/7 - 02 / 6 1609 15,4a 207
K. Kvasnes Kjell Olsen M. Lunde Arvika 0 06/7 - 05 / 4 2100 17,4a 322
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Brenden Arvika 3 29/6 - 06 / 9 1700 15,9a 686
7 2017: -12 -2 -1 -5 -0 -257 751 2016: -8 -2 -2 -0 -2 -228 110
Tooltime (DK) 7 Plass 771 549
8 år BRUN HP v.Carmody Lobell* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 20/8 - 05 / 7 2100 16,4a 78
e. Etoile (DK) v. J.R. Broline* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 16/7 - 07 / 11 2140 17,8 g 71
Stall Tooltime Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 07/5 - 04 / 9 2100 15,9a 51
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 16/4 - 09 / 1 2140 16,9 31
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Drammen Travbane 1 11/3 - 02 / 9 2100 18,2 34
8 2014: -9 -1 -0 -0 -6 -46 257 2013: -8 -0 -2 -2 -2 -44 851
No Limit Angel (S) 8 Plass 91 108
4 år BRUN HP v.Going Kronos* (IT) T. Borg Bjerke Travbane 0 20/8 - 05 / 6 2100 16,5a 47
e. No Limit Dream (S) v. Andover Hall* (US) R. Wiig Sørlandets Travpark 0 10/8 - 05 / 5 2140 18,6 g 31
Ismet Crnalic /Oslo L. Kolle Biri Travbane 5 20/7 - 02 / 9 1609 14,4a 84
T. Borg Trond Anderssen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 07 / 3 1609 13,5a 148
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Momarken Travbane 5 27/5 - 05 / 12 2140 17,1a 76
9 2015: -7 -0 -0 -0 -4 -9 500 2014: -13 -1 -4 -1 -2 -54 600
Pantera Rex (IT) 9 Plass 83 406
6 år BRUN HP v.Trustworthy (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/8 - 03 / 7 2140 18,1ag 217
e. Alice Springs (IT) v. Lemon Dra* (IT) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/8 - 05 / 3 2100 16,8a 193
Mona Syvertsen /Brandbu E. Rennesvik Biri Travbane - 27/7 - 05 / 8 1609 dg a 58
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 18/7 - 06 / 10 1609 14,8a 121
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 06 / 10 2100 18,6a 18
10 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -1 -0 -2 -9 000
Astoria Dotcom 10 Plass 138 959
7 år BRUN HP v.Stand Strong* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 07/8 - 01 / 12 1609 15,1a 136
e. Astro Elegance v. Super News (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 3 24/7 - 04 / 1 2100 15,8a 124
Stine-Merete Gundersen-Gert Magne Gundersen H. Tvedt Momarken Travbane 6 08/7 - 04 / 4 2140 16,7a 434
O. Østre Stine-Merete Gundersen H. Tvedt Drammen Travbane 4 01/7 - 01 / 5 2100 17,8a 35
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Momarken Travbane - 27/5 - 05 / 2 2140 dg a 186
11 2015: -3 -1 -0 -1 -0 -19 000 2014: -17 -0 -0 -2 -8 -38 055
Variatic W.F.* (S) 11 Plass 153 736
5 år BRUN HP v.Varenne* (IT) P. Midtfjeld Åmål 0 03/8 - 11 / 1 2480 br ag 114
e. Adriatic Hanover (US) v. Conway Hall* (US) J. Kontio Åmål 6 28/7 - 01 / 6 2080 15,3a 427
Sverige H. Adler Åby 5 17/7 - 05 / 14 2140 16,1a 119
G. Gundersen Terje Melnæs (A) M. Persson Arvika 0 06/7 - 10 / 8 2100 16,8ag 654
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Melnæs Färjestad - 07/4 - 07 / 12 2140 dg ag 92