<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 60.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 80.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -10 -0 -0 -0 -6 -16 000
Judd Trump (DE) 1 Plass 79 177
8 år BRUN V v.Diamond Way (DE) V. Tjomsland Bergsåker 2 05/11 - 08 / 1 1640 17,5 27
e. Golden Angel (DE) v. Little Devil (US) V. Tjomsland Hagmyren 3 30/10 - 06 / 3 1640 14,9a 48
Kåre Birkeland /Orre V. Tjomsland Bergsåker 0 19/10 - 03 / 1 2640 17,9 144
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Bergsåker 5 28/9 - 04 / 6 1640 14,5a 161
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Hagmyren 2 19/9 - 06 / 2 2140 16,7 g 67
2 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -19 -0 -3 -2 -7 -60 000
Bottle Va Bene 2 Plass 115 500
7 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 16/2 - 07 / 4 1609 16,4a 113
e. Sis Du Mont v. Staro Showbiz (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 05 / 7 1700 17,6a 493
Vibeke Elin Mørtsell /Storforshei S. Jessen Bjerke Travbane 0 01/9 - 01 / 3 2100 17,1a 358
Marius Høitomt (S) Torfinn Rummelhof M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 18/8 - 04 / 7 1700 17,3a 414
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 04 / 2 2100 20,1a 249
3 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -41 000
J.B.'s Oscar 3 Plass 75 000
9 år MØRKBR V v.Super Nick (US) J. Rønningen Klosterskogen Travbane 7 09/2 - 04 / 1 2100 17,9a 814
e. Matchtoy v. Prakastian (US) H. Horpestad Momarken Travbane 0 20/12 - 02 / 6 2140 21,3a 601
Stall Famix J. Rønningen Klosterskogen Travbane 5 05/12 - 02 / 7 1700 17,7a 856
Jan Tore Rønningen (A) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 17/11 - 04 / 1 1700 18,7a 59
Rød m/røde stj. på hvitt sk.stk J. Undem Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 05 / 1 1609 15,9a 411
4 2018: -9 -2 -1 -0 -2 -44 991 2017: -11 -1 -1 -1 -0 -23 000
Aptitude (DK) 4 Plass 123 662
6 år BRUN V v.Chipmate* (US) O. Sagholen Momarken Travbane - 07/2 - 02 / 3 2140 dg a 14
e. Black Market (FI) v. Mark Six (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 20/1 - 02 / 4 2100 g3 ag 42
Stall Aptitude S. Juul Charlottenlund 1 11/12 - 03 / 1 1600 14,7a 20
Odd Arne Sagholen (T) S. Juul Charlottenlund 1 26/11 - 03 / 1 2000 16,5a 49
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl S. Juul Charlottenlund 3 12/11 - 03 / 1 2000 16,3a 24
5 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -10 000 2017: -13 -2 -3 -1 -1 -59 000
Brooklyn Bounce D.K. (DK) 5 Plass 94 000
5 år BRUN HP v.Beardmore* (US) J. Takter Åby 0 16/2 - 05 / 6 2160 17,2 93
e. Sweden Sport (S) v. Goetmals Wood* (FR) D. Dalen Momarken Travbane 1 07/2 - 08 / 9 2140 17,0a 96
Hilde Homdal Larsen /Grimstad D. Dalen Momarken Travbane 2 23/1 - 03 / 9 2140 17,2a 53
Tom Erik Solberg (T) Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Drammen Travbane 2 15/1 - 05 / 2 2100 17,2a 118
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Nilsen Sørlandets Travpark 0 18/12 - 03 / 8 2160 19,2 248
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -15 -0 -3 -1 -7 -53 000
Anna K.B. 6 Plass 98 000
6 år MØRKBR HP v.Andover Hall* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 5 24/1 - 01 / 6 2060 nc g 27
e. Front Page Story v. Gunslinger Spur (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 3 03/1 - 08 / 5 2060 19,2 34
Brit Elin Oftedal-Arild Reime G. Mikkelsen Forus Travbane 4 27/12 - 03 / 5 2040 nc a 32
Geir Mikkelsen (T) G. Mikkelsen Bergen Travpark 3 24/11 - 04 / 3 1600 17,3a 13
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 01/10 - 07 / 4 2140 17,1a 18
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Texas Bonheur (FR) 7 Plass 80 000
12 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) A. Frønes Sørlandets Travpark 0 12/2 - 06 / 5 2140 17,8a 502
e. Djerba Bonheur (FR) v. Kepi Vert (FR) A. Frønes Sørlandets Travpark 4 29/1 - 02 / 7 2140 18,9a 289
Brigithe Børrestad /Kristiansand S O. Kjenner Jarlsberg Travbane - 05/1 - 01 / 7 2100 dg a 332
Anette Frønes (A) Nina B Børrestad A. Frønes Sørlandets Travpark 7 27/11 - 05 / 14 2160 17,2 885
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Leire Sørlandets Travpark 9 12/11 - 02 / 1 2140 19,6a 301
8 2018: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -11 -0 -2 -0 -1 -17 000
Whatagiant 8 Plass 67 000
6 år BRUN V v.Whatwouldtheysay (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/2 - 02 / 5 2100 16,9a 189
e. Giant Shareholder v. Power To Charm* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 29/1 - 02 / 5 2140 17,9a 42
Vidar Finsådal-Åshild W. Finsådal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 20/1 - 05 / 3 2100 18,3a 98
Eirik Høitomt (T) Vidar Finsådal E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/11 - 02 / 2 2100 18,5a 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 26/10 - 02 / 10 2100 17,0a 156
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -2 -37 000
K.K. Alligator 9 Plass 78 500
8 år BRUN H v.Daguet Rapide* (IT) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 30/1 - 03 / 6 2100 19,1a 61
e. Celebrity Karma (US) v. Yankee Glide* (US) P. Buer Forus Travbane 2 17/1 - 02 / 5 2040 20,1 58
Jenny Thygesen /Grimstad M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 27/11 - 05 / 3 2140 18,6 g 171
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 17/11 - 02 / 9 2100 20,9ag 84
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark P 30/10 - 21 / 2 2140 19,6 P
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 000
Nicky Me 10 Plass 106 500
8 år BRUN V v.The Liquidator (US) P. Buer Sørlandets Travpark 2 12/2 - 02 / 8 2160 17,6 86
e. Big River Classic (S) v. Armbro Goal* (US) A. Salte Forus Travbane - 24/1 - 01 / 4 2060 dv4 188
Arild Salte-Michelle Orningård A. Salte Sørlandets Travpark 7 18/12 - 02 / 1 2140 18,0a 499
Åsbjørn Tengsareid (T) Arild Salte (A) A. Salte Forus Travbane 4 29/11 - 02 / 2 2040 18,4a 178
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 05 / 6 2100 br a 301
11 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000 2018: -11 -0 -1 -2 -5 -37 500
Miss Italiano T.Y. 11 Plass 143 500
7 år BRUN HP v.Italiano (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 0 17/12 - 01 / 1 2040 br g 14
e. Keystone Bianca (US) v. Lindy Lane* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 3 10/12 - 03 / 1 2040 17,2a 36
Hanne Charlotte Gudim /Søreidgrend L. Kolle Forus Travbane 1 29/11 - 02 / 3 2040 17,7a 15
Lars Fredrik Kolle (A) Kåre Refsland G. Mikkelsen Forus Travbane 4 08/11 - 04 / 1 2040 17,0a 26
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm G. Mikkelsen Forus Travbane 1 04/10 - 02 / 1 2040 17,4a 18
12 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -0 -1 -3 -33 063
Mixed Zone 12 Plass 167 563
6 år BRUN V v.Thai Tanic F. Hamre Bjerke Travbane 1 16/2 - 07 / 3 1609 15,9a 18
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 30/1 - 03 / 4 2100 19,1a 21
Pål Jensen /Nøtterøy L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/11 - 03 / 4 2100 17,9ag 126
Frode Hamre (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 03 / 8 2100 19,3a 34
Todelt mørkblå/lysblå, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 06/10 - 05 / 5 2100 17,7a 56