Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-8 Plass : 4-3-8

1 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -24 183 2017: -18 -2 -3 -4 -7 -117 000
Kjærs Emil 1609 1 Plass 299 683
7 år BRUN V v.H.G. Balder A. Nilsen Leangen Travbane 2 27/2 - 01 / 6 1660 27,9 30
e. Storeng Berit v. Braute A. Nilsen Leangen Travbane 2 06/2 - 07 / 13 1660 27,7 75
Knut Brorsgård-Merethe Edvardsen A. Nilsen Leangen Travbane 3 28/1 - 03 / 1 2140 30,0 g 124
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 2 16/1 - 01 / 4 2140 29,1a 60
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 3 02/1 - 02 / 5 2140 28,5a 39
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 2 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane - 02/3 - 05 / 2 2140 dg a 57
e. Super Lotta v. Lome Elden H. Holm Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 03 / 2 2100 31,4 291
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten E. Høitomt Biri Travbane 4 10/2 - 04 / 1 2100 29,5 160
E. Høitomt Martine O. Sørvik (T) J. Kvikstad Biri Travbane 0 27/1 - 01 / 10 1609 30,2a 379
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/1 - 05 / 11 2100 br a 113
3 2018: -12 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 3 Plass 262 500
9 år BORKET H v.Tangen Scott K. Wessel Drammen Travbane 4 19/3 - 04 / 11 2140 29,3 178
e. Lumine v. Alm Svarten K. Wessel Bergen Travpark 0 11/3 - 07 / 6 2120 29,5 151
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland K. Wessel Momarken Travbane 1 02/3 - 05 / 6 2140 31,4a 37
K. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 2 16/2 - 06 / 7 2100 31,2ag 29
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Bjerke Travbane 3 09/2 - 05 / 9 2100 29,6a 70
4 2018: -21 -8 -3 -4 -2 -210 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 4 Plass 475 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 1 10/3 - 01 / 4 1609 26,4a 41
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 5 18/2 - 04 / 8 1609 27,3ag 615
Sølvi Eng /Follebu A. Stensen Bjerke Travbane 2 02/2 - 06 / 2 1609 29,2a 27
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Biri Travbane 1 13/1 - 07 / 6 2100 31,6a 27
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 2 06/1 - 05 / 1 2100 31,8a 74
5 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 5 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden M. Andersson Färjestad 3 20/3 - 05 / 1 1640 27,1 60
e. Påluna v. Pål Even T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 05 / 10 1700 29,2a 183
Tore Sandaker /Slitu M. Andersson Momarken Travbane 2 02/3 - 05 / 4 2140 31,6ag 65
T. Solberg Knut Arne Ødegaard (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 15/2 - 03 / 4 1609 27,3a 125
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 04/2 - 01 / 10 1700 30,4a 50
6 2017: -7 -0 -0 -2 -1 -15 000 2016: -17 -2 -1 -2 -8 -88 000
Tarzan 6 Plass 168 500
8 år RØD V v.Briskeby Philip M. Høitomt Drammen Travbane 3 19/3 - 04 / 14 2140 29,3 263
e. Prinselill v. Prins Vinter H. Kolle Biri Travbane 6 03/3 - 04 / 5 2100 30,7 88
Hanne E. Ellefsrud /Gran M. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/2 - 03 / 6 1609 27,3ag 203
M. Høitomt Hanne E. Ellefsrud M. Høitomt Biri Travbane 3 10/2 - 05 / 5 1609 28,0a 88
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek K. Johansen Biri Travbane 6 09/12 - 06 / 5 2100 31,0a 129
7 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699 2017: -14 -2 -0 -1 -4 -59 296
Spikjuni 7 Plass 323 332
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 3 15/3 - 04 / 9 2100 28,6a 171
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane - 02/3 - 05 / 8 2140 g0 ag 44
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 5 15/2 - 03 / 12 1609 27,0a 171
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 09/2 - 05 / 2 2100 29,9a 43
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 26/1 - 07 / 1 1609 dg a 80
8 2018: -8 -3 -3 -0 -1 -133 120 2017: -15 -3 -0 -2 -4 -79 000
Skogli Viktor 8 Plass 412 052
7 år SVART V v.Alm Viktor G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 05 / 4 1700 29,8ag 50
e. Skogli Flickan v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark 5 12/2 - 03 / 3 1640 27,2 92
Hans Ingvald Minge /Mysen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/1 - 08 / 7 2100 29,0a 76
G. Austevoll Hans Ingvald Minge O. Kjenner Drammen Travbane 1 15/1 - 03 / 2 1700 28,9a 23
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/12 - 08 / 3 2100 29,1a 343
9 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 9 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Biri Travbane 4 10/3 - 01 / 1 1609 26,7a 396
e. Maurstad Mi v. Spang Best M. Gundersen Drammen Travbane 7 04/3 - 03 / 6 2100 31,0 945
Magne Stenslie /Raufoss M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 11 2100 33,0ag 665
G. Gundersen Magne Stenslie M. Gundersen Biri Travbane 4 10/2 - 05 / 4 1609 28,1a 126
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Biri Travbane 3 13/1 - 07 / 2 2100 32,3ag 50
10 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 10 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 09/3 - 05 / 5 1609 30,2a 82
e. Smedblesa v. Spang Best O. Mikkelborg Biri Travbane 6 10/2 - 05 / 7 1609 28,4a 388
Marion Skoglund /Follebu D. Dalen Momarken Travbane 0 23/1 - 06 / 1 2140 30,9ag 418
D. Dalen Marion Skoglund D. Dalen Biri Travbane 0 06/1 - 05 / 11 2100 33,0a 132
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/12 - 04 / 8 2100 32,2a 146