Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 DISTANSEFORDEL HOPPER
DISTANSEFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-7 Plass : 3-10-7

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 2140 1 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber D. Dalen Biri Travbane 7 29/7 - 01 / 9 2120 32,0 g 471
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/7 - 04 / 3 2100 32,5ag 137
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 7 2120 30,6 614
P. Sem Magnus Billing P. Sem Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 01 / 6 2120 33,0 131
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 5 19/6 - 03 / 10 2140 32,5 368
2 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 2 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 28/6 - 09 / 7 2140 33,6 20
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 4 14/6 - 01 / 9 2120 31,7 28
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/5 - 07 / 7 2160 33,0 62
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 07 / 2 2100 37,8 30
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane P 24/3 - 20 / 3 2100 38,1 P
3 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 3 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 02/8 - 01 / 4 2140 31,4 69
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Drammen Travbane 1 27/7 - 03 / 5 2100 31,0a 71
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Bjerke Travbane 6 20/7 - 04 / 1 2100 32,6a 272
V. Hop Rune Wilberg M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 11 2120 31,9 233
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 6 2140 32,3 198
4 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 4 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Momarken Travbane 4 03/8 - 03 / 3 2140 31,5ag 69
e. Våler Goa v. Golan P. Midtfjeld Biri Travbane 6 29/7 - 01 / 12 2120 31,8 g 400
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Biri Travbane - 14/7 - 05 / 3 2600 dg 171
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 4 1609 28,4a 234
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 30/6 - 05 / 4 2100 31,3 550
5 2017: -17 -0 -2 -3 -7 -49 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theoprinsessa 5 Plass 49 500
8 år SVARTBRUN HP v.Prins Juventus G. Gundersen Biri Travbane 3 29/7 - 01 / 6 2100 32,0 391
e. Theoterna v. Atom Vinter B. Steinseth Leangen Travbane 5 03/7 - 04 / 6 2160 33,1 94
Per Martin Bernts /Jømna K. Johansen Biri Travbane 6 18/6 - 02 / 6 2120 32,8 499
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 5 2100 32,1 189
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl B. Steinseth Leangen Travbane - 22/5 - 08 / 3 2140 dg 271
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -1 -11 000
Kringlers Frida 6 Plass 88 364
7 år BRUNSVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane 1 12/7 - 05 / 5 2140 31,1 35
e. Vikenmai v. Spang Best K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 01 / 3 2100 30,1 36
Ole-David Aas /Maura L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 16/6 - 07 / 2 2600 32,3 161
L. Kolle Bjørn Jensen K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 09 / 7 2120 35,7 g 114
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane - 28/8 - 08 / 4 2100 dg 219
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -4 -7 -66 318
Komnes Juni 7 Plass 84 018
6 år BRUN HP v.Norheim Faksen K. Johansen Biri Travbane 4 29/7 - 01 / 8 2120 31,2 106
e. Maud v. Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 4 14/7 - 05 / 2 2600 31,8 201
Bjørn Arvid Steineide /Heidal K. Johansen Momarken Travbane 7 04/7 - 04 / 5 2140 31,7 68
D. Dalen Bjørn Steinseth (T) K. Johansen Biri Travbane 3 30/6 - 08 / 9 2140 32,7 94
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 0 24/3 - 04 / 5 2100 33,5 299
8 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 2160 1 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 11 2120 dg 228
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 7 12/7 - 05 / 13 2160 31,7 g 167
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 1 1609 br ag 128
E. Gravdal E. Gravdal Forus Travbane 0 17/6 - 02 / 3 2040 33,9 g 108
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 01/6 - 03 / 2 2100 31,4 140
9 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 2 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 12 2160 30,9 g 371
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 20/6 - 08 / 4 2160 32,4 g 522
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/6 - 07 / 2 2140 br g 287
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane - 18/5 - 05 / 6 2100 dg 87
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 3 11/5 - 02 / 8 2100 31,2a 212
10 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -13 -3 -5 -1 -2 -79 976
Aner Ikke 3 Plass 96 976
6 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Austevoll Drammen Travbane 2 27/7 - 03 / 7 2100 31,1arg 33
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 13/6 - 07 / 4 2140 33,6 r 15
Helge Nielsen-Ane Ch. Moe Nielsen Å. Tengsareid Årjäng 1 22/5 - 03 / 2 2140 31,4 19
Å. Tengsareid Anne Grete Rasmussen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 14/5 - 03 / 3 2140 31,3 149
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Drammen Travbane 1 30/4 - 07 / 6 2100 33,4 44
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brage Jerven 4 Plass 43 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 4 27/7 - 03 / 9 2100 31,8a 57
e. Vesle Rappa v. Pål Even O. Sagholen Biri Travbane 5 16/7 - 08 / 5 2120 31,4 g 232
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Momarken Travbane 5 13/6 - 07 / 3 2140 34,0 g 268
M. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Momarken Travbane - 14/2 - 04 / 12 2160 dg 205
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 11/12 - 04 / 10 2120 37,2 rg 37