<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-2 Plass : 3-7-2

1 2017: -9 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -8 -1 -1 -0 -0 -36 000
Lex Storm 2100 1 Plass 102 760
5 år MØRKBR V v.Stiv Kuling K. Johansen Biri Travbane - 01/9 - 05 / 11 2600 g0 ag 73
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Drammen Travbane P 21/8 - 20 / 5 2120 29,4 g P
Jonny Solbakken /Jevnaker K. Johansen Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 3 2900 br g 209
K. Johansen Karoline Krogh-Hanssen (T) K. Johansen Biri Travbane P 23/7 - 20 / 3 2120 29,2 g P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm S. Løvvold Bjerke Travbane - 07/6 - 02 / 1 2140 dg 87
2 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Bjerke Travbane 6 16/8 - 03 / 2 2160 29,5 183
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 12 2120 29,7 g 518
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen J. Hansen Bjerke Travbane 0 19/7 - 03 / 9 2100 br ag 442
E. Høitomt Kjell Roar Hansen G. Flåten Jarlsberg Travbane - 26/6 - 02 / 12 2120 dg 115
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 16/6 - 03 / 10 2120 29,4 82
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 3 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen H. Halme Drammen Travbane 1 03/9 - 04 / 7 2100 28,7a 287
e. Rust Mari v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 8 2140 29,1 g 407
Stall Langaard Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 06 / 7 1700 28,5ag 198
L. Kolle Halvor Bø Langaard H. Holm Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 04 / 8 2100 28,3ag 527
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 4 31/7 - 06 / 9 1700 26,0a 450
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 4 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor A. Akselsen Drammen Travbane 9 03/9 - 04 / 11 2100 29,4ag 105
e. Lygna Fina v. Alm Svarten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 24/8 - 02 / 1 2100 30,0ag 93
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 10/8 - 05 / 4 2100 27,9a 807
C. Engebråthen A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 9 2120 29,8 175
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Biri Travbane 5 16/7 - 04 / 4 2100 30,3a 502
5 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -19 -2 -1 -5 -8 -138 500
Rolf Martin 5 Plass 347 500
9 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 04 / 3 2100 28,0a 20
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Bjerke Travbane 2 26/7 - 04 / 4 2600 27,9a 47
Team Løve M. Løve Bjerke Travbane 1 17/7 - 03 / 4 2100 27,4a 17
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Bjerke Travbane 2 31/5 - 07 / 11 2100 26,7a 79
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 06 / 10 2620 28,8 50
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 6 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 02 / 9 2100 29,8a 88
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 0 16/8 - 06 / 12 2100 28,1a 881
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 6 26/7 - 04 / 11 2600 29,4ag 417
T. Knive Pål Sem (T) T. Knive Biri Travbane 2 16/7 - 02 / 12 2100 28,6a 138
skrådelt hvit/grønn, svart bånd P. Sem Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 02 / 7 1600 28,4ag 26
7 2019: -9 -1 -1 -0 -2 -45 000 2018: -26 -4 -4 -3 -4 -134 500
Neseldi 7 Plass 377 500
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 02 / 11 2100 30,3a 232
e. Neslykka v. Krembest L. Kolle Sørlandets Travpark 7 13/8 - 04 / 9 2160 30,0 g 160
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 8 1640 27,7 g 539
K. Ødegaard Arne Geir Jensen L. Kolle Bjerke Travbane 4 26/7 - 04 / 3 2600 28,6a 629
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 17/7 - 03 / 7 2100 28,3a 575
8 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 8 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Bjerke Travbane 0 21/8 - 02 / 5 1609 30,4ag 407
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 04 / 11 1609 27,6a 1278
Øivind Mikkelsen /Lunde T. Ellefsen Sørlandets Travpark 7 02/7 - 02 / 12 2160 30,4 749
V. Hop Anders Andersen (T) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 02 / 1 2100 30,0a 1267
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 04 / 10 1700 30,7ag 892
9 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -35 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000
Alm Elden 9 Plass 195 000
6 år SVART V v.Lome Elden A. Akselsen Drammen Travbane 4 21/8 - 08 / 7 2520 30,0 79
e. Alm Nora v. Nordli Svarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 4 2140 28,2 g 450
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark A. Akselsen Drammen Travbane 6 31/7 - 06 / 8 1700 26,2a 84
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 5 2660 28,7 45
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 01 / 8 2120 27,4 582
10 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -13 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -7 500
Spang Kongen 10 Plass 191 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 21/8 - 02 / 7 1609 28,1a 37
e. Frisli Eldi v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 16/8 - 06 / 5 2100 27,8a 359
Marlen Øvergaard /Brøstadbotn E. Høitomt Drammen Travbane - 19/6 - 04 / 4 2100 dg 48
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/6 - 05 / 7 2620 30,9 g 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/5 - 02 / 2 2640 29,7 31
11 2019: -6 -1 -0 -3 -1 -34 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -4 965
Salte Gleipen 11 Plass 169 965
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 19/6 - 05 / 4 1609 25,8a 796
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 04 / 6 2120 28,2 g 636
Ole Stubb Olsen /Porsgrunn Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 08/6 - 03 / 4 1700 29,2a 132
G. Austevoll Ole Stubb-Olsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 2 2100 30,7 g 408
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 01 / 9 2120 31,7 303
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -21 500
Karstjerna 12 Plass 172 500
8 år BRUN HP v.Feseth Lynet B. Refsdal Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 06 / 3 1700 28,7a 42
e. Lykketina v. Elding B. Refsdal Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 05 / 1 1609 25,0a 58
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy B. Refsdal Jarlsberg Travbane 3 19/6 - 05 / 7 1609 24,5a 430
B. Refsdal Lill-Ann Berg B. Refsdal Klosterskogen Travbane 1 08/6 - 03 / 5 1700 28,6a 57
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam B. Refsdal Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 08 / 7 1609 34,4ag 163