<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-1
BENTES BLOMSTER
ALLE - MAX 600 POENG
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 1 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet L. Kolle Bjerke Travbane - 23/8 - 02 / 3 2160 dg 88
e. Vina Dokka v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane - 16/8 - 08 / 14 2160 dg 56
Stall Ja-Vert R. Wiig Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 9 2609 23,6a 463
Ole-Christian Kjenner (S) Hedda E. Assev (T) R. Wiig Forus Travbane 1 27/6 - 03 / 9 2060 24,2 23
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek R. Wiig Forus Travbane 5 17/6 - 04 / 4 2040 24,1 g 154
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 2 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Bergsåker 0 26/8 - 07 / 10 2640 25,0a 854
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik D. Dalen Kala Landbane 3 19/8 - 06 / 8 1960 23,8 423
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/7 - 05 / 6 2140 25,6a 162
Magnus Helland (T) Marita H Tangen-Svindland O. Østre Bjerke Travbane 0 28/6 - 04 / 1 2100 26,1a 205
gul m/svart h og ermstriper O. Østre Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 8 2140 25,4 172
3 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 3 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/8 - 08 / 8 2140 26,6 358
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 4 1609 25,1ag 235
Oddvar Dahlen /Nøtterøy H. Tvedt Bjerke Travbane 6 12/7 - 02 / 3 2140 27,4 139
Gunnar Austevoll (T) Oddvar Dahlen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 02/7 - 08 / 1 2140 25,1 52
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Tvedt Bjerke Travbane 0 28/6 - 04 / 5 2100 28,0a 260
4 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -38 500 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -26 000
Alsaker Piril 4 Plass 1 837 122
12 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Årjäng 6 14/7 - 06 / 12 2160 23,0 422
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Leangen Travbane 0 24/6 - 07 / 6 2140 22,5ag 252
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Forus Travbane 3 17/6 - 04 / 11 2060 22,9 245
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 3 2140 25,3 g 297
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 0 18/3 - 08 / 6 2160 25,4 146
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 5 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/8 - 06 / 7 1640 28,0a 416
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 3 1920 29,2 g 434
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 3 2100 31,2ag 336
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Jarlsberg Travbane - 04/8 - 01 / 7 1609 dg a 1361
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 12 2680 29,1 781
6 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 6 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 4 26/8 - 04 / 9 1660 23,0 285
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 0 16/8 - 08 / 4 2140 26,4 508
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 0 22/7 - 04 / 8 2140 24,3a 404
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 15 2140 25,3 140
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 4 21/6 - 03 / 7 2160 27,4 51
7 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 7 Plass 2 292 732
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Widell Årjäng - 14/7 - 06 / 11 2160 dg 697
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 7 1609 21,0a 658
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 07 / 11 1700 24,0a 67
Lars Anvar Kolle (T) Olav Mikkelborg (T) U. Ohlsson Åby 0 29/4 - 02 / 14 2180 23,9 571
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Mikkelborg Romme 4 16/4 - 08 / 10 2180 24,4 449