<<< Forrige løp
Start ca kl. 22:20 V4-4
YESBOX MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 1600 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 475.001 kr., 40 m. ved 775.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
12. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3/1-4-5 Plass : 1-4-3-5

1 2018: -24 -3 -5 -2 -7 -141 991 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -14 000
Hugo 1600 1 Plass 507 044
9 år BRUN V v.Spikeld M. Kanstad Momarken Travbane 4 10/7 - 03 / 8 2180 29,7 86
e. Hugina v. Ulfrigg C. Morken Bergen Travpark 0 02/6 - 05 / 5 1620 br 337
Kent Ove Stenberg /Svelvik M. Kanstad Momarken Travbane 6 08/5 - 03 / 5 2140 27,5 29
M. Kanstad Glenn Kramer Stenberg (T) M. Kanstad Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 03 / 5 2120 26,7 59
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl M. Kanstad Jarlsberg Travbane 1 22/4 - 03 / 15 2140 26,6 48
2 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 2 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane - 29/6 - 01 / 1 1600 dg 171
e. Maurstad Mi v. Spang Best L. Pedersen Biri Travbane 1 08/6 - 07 / 6 2120 29,8 77
Magne Stenslie /Raufoss V. Hop Biri Travbane 0 18/5 - 05 / 8 1609 26,6a 697
H. Kolle Magne Stenslie V. Hop Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 6 1609 28,1a 260
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek V. Hop Biri Travbane 5 20/4 - 07 / 7 2100 28,5a 546
3 2018: -21 -8 -3 -4 -2 -210 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 3 Plass 475 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 6 1609 32,7ag 93
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Bergen Travpark 5 02/6 - 05 / 1 1620 25,7 41
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 1 25/5 - 03 / 6 2120 26,3 32
K. Kvasnes Susann Larsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 06 / 2 1609 24,6a 71
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 09/5 - 08 / 11 2100 26,7a 82
4 2018: -22 -4 -5 -2 -4 -179 850 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 4 Plass 488 420
10 år RØD HP v.Prins Juventus I. Lamvik Leangen Travbane 1 14/7 - 08 / 5 1700 26,8 14
e. Spike Lill v. Spikeld I. Lamvik Leangen Travbane 1 22/6 - 09 / 9 1660 26,1 53
Anna Landrø /Trondheim A. Landrø Leangen Travbane 0 11/6 - 02 / 4 2160 26,5 530
I. Lamvik Anna Landrø (A) E. Sørmo Bergen Travpark - 02/6 - 05 / 8 1620 dg 214
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek E. Sørmo Biri Travbane 2 25/5 - 03 / 5 2120 26,5 76
5 2018: -20 -1 -3 -3 -6 -82 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 5 Plass 420 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) A. Robertsen Momarken Travbane 3 10/7 - 03 / 10 2180 29,3 102
e. Bø Terna v. Lykkebron* L. Trudvang Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 07 / 4 2120 29,2 429
Jan Inge Drageset /Hof A. Robertsen Biri Travbane 1 08/6 - 07 / 8 2140 28,9 25
A. Robertsen Jan Inge Drageset (A) A. Frednes Biri Travbane 0 25/5 - 03 / 3 2120 29,9 624
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Momarken Travbane 5 08/5 - 03 / 2 2140 26,7 231
6 2018: -16 -1 -3 -2 -5 -148 573 2017: -19 -0 -2 -2 -8 -85 569
Stumne Scott 1620 1 Plass 815 665
9 år MØRKBR V v.Tangen Scott A. Valstad Biri Travbane 0 25/5 - 03 / 10 2140 29,8 299
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Holm Bjerke Travbane 0 24/1 - 06 / 5 1609 27,4a 450
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane 4 10/1 - 09 / 2 2100 28,3a 340
A. Hagmann Merete Viksås J. Øveraasen Drammen Travbane 0 23/12 - 02 / 8 2140 br 744
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek V. Hop Momarken Travbane 7 12/12 - 05 / 3 2140 27,0 400
7 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -16 -0 -1 -2 -5 -39 000
Gurifax 2 Plass 514 000
11 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 8 1609 27,4a 315
e. Kos Jenta v. Troll Jahn M. Løve Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 01 / 9 1720 29,7 543
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 26,7a 431
M. Sørvik Jo Oxhovd Svalesen K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 26,7a 431
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek K. Malmin Bjerke Travbane 4 31/1 - 07 / 2 1609 26,1a 466
8 2018: -25 -6 -0 -4 -4 -212 875 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 3 Plass 661 375
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Rättvik 6 23/7 - 07 / 13 2180 25,4 g 232
e. Marina Lill v. Marine Svarten S. Adolfsson Arvika 3 06/7 - 03 / 5 2520 28,0 37
Bjørn Humborstad /Kongsvinger S. Adolfsson Hagmyren 0 22/6 - 01 / 5 2140 br ag 147
C. Hande Bjørn Humborstad (A) C. Hande Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 07 / 7 2120 26,2 27
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Romme 1 08/6 - 08 / 5 2140 26,7 56
9 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 1640 1 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 0 30/5 - 08 / 9 2140 26,7 1008
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/3 - 06 / 7 2100 27,2a 161
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Østre Biri Travbane 5 16/2 - 01 / 4 1609 25,1a 76
L. Pedersen Torbjørn Smedsrud L. Pedersen Biri Travbane 0 26/1 - 04 / 12 1640 27,8 155
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek L. Pedersen Drammen Travbane 1 09/10 - 05 / 3 1720 25,5 39
10 2018: -10 -0 -1 -0 -4 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gonagas 2 Plass 1 234 521
14 år SVART H v.Ulsrud Igel Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 20/7 - 06 / 8 1140 24,0a 227
e. Heidina v. Ilmin Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 8 1609 25,2a 112
Tonje Kristine Minge /Skreia Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 12/6 - 06 / 5 2180 25,0 187
S. Løvvold Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 6 2100 25,7a 113
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 05 / 3 1700 23,6a 64