<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-8 Plass : 10-1-8

1 2018: -20 -0 -1 -4 -8 -50 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 2120 1 Plass 161 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 07 / 5 1700 29,2a 44
e. Sør Svarta v. Pål Even L. Kristiansen Drammen Travbane 9 11/8 - 01 / 4 2100 31,3 g 330
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 03 / 6 2100 29,8 241
A. Hagmann Thomas Antonsen (A) A. Valstad Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 07 / 4 2100 30,2 g 86
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek G. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 9 2140 31,3 g 762
2 2018: -16 -0 -0 -0 -6 -21 500 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 2 Plass 167 000
7 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 0 10/8 - 02 / 2 2100 35,3a 280
e. Horgen Huldra v. Spang Best M. Gundersen Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 9 2120 30,6 310
Andreas Tønnessen /Hof M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 04 / 9 2140 34,3 125
C. Olsen Jan-Tore Rønningen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/4 - 07 / 6 1609 28,6a 288
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek K. Johansen Biri Travbane 0 09/3 - 02 / 1 2100 29,2a 307
3 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -113 296 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 3 Plass 214 616
6 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Drammen Travbane 0 16/8 - 03 / 7 2120 31,4 g 16
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 02 / 9 2100 29,5ag 63
Team Ivrig E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 8 2120 29,1 g 142
S. Løvvold Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/6 - 10 / 8 2100 30,0ag 24
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 14/6 - 05 / 11 2140 29,5a 27
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 126 2017: -10 -4 -1 -0 -1 -75 133
Tivo 4 Plass 155 259
7 år SVART V v.Bork Odin G. Antonsen Bollnäs 0 09/8 - 05 / 11 1640 31,4a 221
e. Salsnes Stjerna v. Ilmin G. Antonsen Arvika 0 26/6 - 06 / 13 2120 br 44
Malin Estenstad Knutsen /Skaun G. Antonsen Årjäng 5 01/6 - 02 / 4 2140 27,2a 39
L. Trudvang Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane P 15/5 - 20 / 10 2160 33,3 g P
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 5 2100 br a 28
5 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -3 -14 500
Bertekongen 5 Plass 131 000
10 år SVART V v.Moe Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 0 20/8 - 03 / 3 2100 32,3a 281
e. Liberta v. Pajaprins T. Gudmestad Drammen Travbane - 11/8 - 01 / 5 2100 dg 441
Torhild Hansen /Grimstad P. Johannessen Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 05 / 8 2100 34,1arg 537
C. Hande Gry Vigdis Bachmann (T) P. Johannessen Klosterskogen Travbane - 24/8 - 02 / 8 2100 dg a 352
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek P. Johannessen Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 9 2100 30,5a 200
6 2018: -16 -4 -2 -0 -2 -137 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 2140 1 Plass 266 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder H. Holm Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 2 2100 29,3 g 157
e. Smedjenta v. Elding H. Holm Bjerke Travbane - 06/6 - 06 / 10 2100 dg a 146
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Østre Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 14 2140 27,9 g 204
L. Pedersen Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 2 2140 28,0 g 435
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2100 31,0ag 94
7 2018: -12 -0 -2 -0 -4 -32 000 2017: -20 -2 -2 -1 -6 -85 000
Stee Raua 2 Plass 227 000
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld M. Løve Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 01 / 3 2100 28,9 301
e. Stee Vilja v. Viljesterk I. Lamvik Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 07 / 6 2120 br 161
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein I. Lamvik Momarken Travbane 5 10/7 - 03 / 2 2140 32,1 g 343
I. Lamvik Jo Oxhovd Svalesen M. Sørvik Drammen Travbane - 28/6 - 04 / 4 2100 dg a 182
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek I. Lamvik Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 07 / 6 2140 29,8 154
8 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 3 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Biri Travbane 2 17/8 - 05 / 1 1609 25,5ag 102
e. Maurstad Mi v. Spang Best A. Valstad Drammen Travbane 6 11/8 - 01 / 11 2120 30,2 447
Magne Stenslie /Raufoss H. Kolle Biri Travbane 0 27/7 - 12 / 2 1600 28,8 g 147
A. Robertsen Magne Stenslie D. Dalen Biri Travbane - 29/6 - 01 / 1 1600 dg 171
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek L. Pedersen Biri Travbane 1 08/6 - 07 / 6 2120 29,8 77
9 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 4 Plass 239 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Drammen Travbane 6 23/8 - 01 / 3 1700 27,7a 159
e. Polar Fortuna v. Braute H. Bye Drammen Travbane 7 11/8 - 01 / 10 2120 30,4 g 696
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 11 2100 29,0a 501
S. Werder Bente Dramstad C. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 04 / 12 2160 br g 279
Turkos,vitt lo.fält,silv.hängsl;silver C. Antonsen Biri Travbane 5 08/6 - 01 / 1 2100 28,3a 566
10 2018: -21 -8 -3 -4 -2 -210 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 2180 1 Plass 475 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 5 17/8 - 01 / 1 2100 26,7a 61
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 3 27/7 - 12 / 3 1600 26,1 g 32
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 6 1609 32,7ag 93
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Bergen Travpark 5 02/6 - 05 / 1 1620 25,7 41
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 1 25/5 - 03 / 6 2120 26,3 32