<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
HAAKESJURS MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 1600 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 425.001 kr., 40 m. ved 725.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-11 Plass : 9-5-11

1 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 1600 1 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 10 1609 27,5ag 132
e. Eira v. Hof Lundin J. Johansen Jarlsberg Travbane - 13/6 - 03 / 2 1609 dg a 830
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle J. Johansen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 3 2100 27,3a 395
M. Kanstad Jane Kathrin Johansen (A) J. Johansen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 1 1609 31,4ag 82
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl J. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 06 / 5 1609 25,6a 676
2 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 2 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/9 - 06 / 7 2100 28,0ag 211
e. Eldny v. Pål Even L. Pedersen Biri Travbane - 25/5 - 03 / 7 2120 dg 284
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak D. Dalen Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 6 2140 27,1a 67
A. Hagmann Trond Anderssen (T) L. Trudvang Momarken Travbane 0 08/5 - 03 / 3 2140 32,9 g 256
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Malmin Biri Travbane 3 20/4 - 06 / 7 1609 25,6a 329
3 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 3 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld R. Kruse Bjerke Travbane 0 08/8 - 08 / 1 2100 27,9a 970
e. Alm Sandra v. Rigel Jo R. Kruse Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 6 2100 26,6a 646
Robert Kruse /Mysen R. Kruse Bjerke Travbane 4 09/5 - 08 / 4 2100 25,9a 937
L. Pedersen Roy Lysgård L. Kolle Biri Travbane 0 20/4 - 06 / 4 1609 26,3a 105
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 23/3 - 04 / 8 1609 29,9a 88
4 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -77 456 2017: -25 -1 -5 -4 -6 -122 133
Tøff 1620 1 Plass 637 504
8 år BRUN V v.Spikeld V. Amundsen Leangen Travbane 4 26/8 - 08 / 7 2220 27,3 76
e. Vinraua v. Alm Svarten I. Melby Leangen Travbane 3 20/8 - 06 / 4 1660 26,1 617
Frank Westberg /Fannrem F. Westberg Orkdal Tråvpark 0 11/8 - 08 / 12 2140 28,2 g 460
P. Sønsteby Frank Westberg (A) V. Amundsen Leangen Travbane 1 30/7 - 08 / 8 2220 29,0 31
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek F. Westberg Hoting 0 13/7 - 05 / 2 2040 25,4 449
5 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 2 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld C. Hande Årjäng 3 07/9 - 01 / 4 2160 26,0 79
e. Kvikki v. Lund Jerker C. Hande Biri Travbane 3 31/8 - 04 / 6 2120 26,8 60
Tonje Johanne Eng /Løken C. Hande Biri Travbane 4 28/7 - 08 / 3 2600 27,3a 153
C. Hande Tonje Johanne Eng C. Hande Biri Travbane 2 22/7 - 05 / 3 1609 24,1a 26
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 01 / 1 1609 23,1a 178
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000
Lukas 3 Plass 458 865
10 år BRUN V v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 05/9 - 06 / 9 2100 27,8a 271
e. Haugertilla v. Kos Knekten L. Hauge Bergen Travpark 0 30/8 - 01 / 3 2100 28,8 398
Astrid Nornes /Voss L. Hauge Bergen Travpark 5 09/8 - 05 / 9 2120 28,9 427
H. Rogstad Astrid Nornes (A) H. Rogstad Bergen Travpark 0 02/6 - 05 / 9 1620 28,3 g 739
Lilla m/svart sk.felt, sidef&mansj, re H. Rogstad Bergen Travpark 4 27/5 - 07 / 9 2180 29,7 31
7 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 4 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/5 - 07 / 7 2100 27,4a 346
e. Spikelin v. Spikeld M. Sørvik Momarken Travbane - 08/5 - 03 / 8 2160 dg 348
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Øveraasen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 03 / 7 2120 27,6 186
J. Øveraasen Per Olav Kristiansen O. Østre Bjerke Travbane 0 25/4 - 07 / 5 1609 24,6ag 351
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek O. Østre Momarken Travbane 4 02/4 - 05 / 3 2140 28,4 204
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 5 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) M. Sørvik Biri Travbane 0 27/7 - 12 / 7 1620 29,4 240
e. Kos Jenta v. Troll Jahn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 8 1609 27,4a 315
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein M. Løve Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 01 / 9 1720 29,7 543
L. Nygård Jo Oxhovd Svalesen K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 26,7a 431
Grønn m/gule seler&skstk m hv ruter K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 26,7a 431
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -8 -4 -4 -2 -218 500
Lille Amare 6 Plass 483 700
7 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 1 31/8 - 09 / 10 2180 27,3 20
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 5 17/8 - 01 / 1 2100 26,7a 61
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 3 27/7 - 12 / 3 1600 26,1 g 32
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 6 1609 32,7ag 93
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bergen Travpark 5 02/6 - 05 / 1 1620 25,7 41
10 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 1640 1 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane 0 31/8 - 07 / 7 2120 26,5 298
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/8 - 08 / 10 2100 26,9a 654
Torbjørn Smedsrud /Fåberg L. Pedersen Biri Travbane 6 27/7 - 12 / 9 1640 25,3 204
L. Trudvang Torbjørn Smedsrud H. Holm Bjerke Travbane 0 30/5 - 08 / 9 2140 26,7 1008
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/3 - 06 / 7 2100 27,2a 161
11 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 2 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 7 2100 25,5a 274
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Momarken Travbane 2 19/8 - 05 / 3 2160 24,9 98
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Bjerke Travbane 0 20/6 - 08 / 8 2100 25,4a 264
H. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 01 / 6 2640 25,7 73
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek G. Flåten Bjerke Travbane 3 30/5 - 08 / 11 2160 23,6 139