<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
KRISTEN T GUNDERSENS ÆRESLØP
KRISTEN T GUNDERSENS ÆRESLØP
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige minst 300.001 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-9 Plass : 4-5-9

1 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -30 000 2018: -17 -5 -5 -1 -2 -545 572
Hickothepooh 1609 1 Plass 1 154 427
7 år MØRKBR V v.Triton Sund* (S) V. Hop Färjestad - 22/9 - 05 / 9 2140 dg a 160
e. Hilarious Face (S) v. Pine Chip* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 10 2100 14,2a 98
Stall Sørlie Kiosk V. Hop Färjestad 1 20/8 - 04 / 6 1640 11,0a 46
V. Hop Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 04/8 - 06 / 1 2100 12,6a 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 2 28/7 - 09 / 7 2600 14,2a 207
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -12 000
Ivar Sånna (S) 2 Plass 3 836 964
9 år MØRKBR H v.Super Arnie* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 3 2140 19,6 P
e. Staro Africat (S) v. Giant Cat* (FR) J. Blekkan Bjerke Travbane 5 01/4 - 03 / 3 2100 14,0a 37
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Bjerke Travbane 0 19/11 - 05 / 9 2100 13,6a 28
J. Blekkan Frode Hamre (T) J. Blekkan Biri Travbane 1 05/11 - 02 / 8 2100 14,7a 12
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Åby 1 15/10 - 11 / 9 2640 13,3a 66
3 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -170 395 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
El Diablo B.R. 3 Plass 2 008 743
6 år MØRKBR H v.Muscle Hill (US) K. Eriksson Tingsryd 0 19/8 - 10 / 9 1609 16,1ag 60
e. Fiery Chip (US) v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Biri Travbane 4 28/7 - 09 / 10 2600 14,4a 66
Stall El Diablo B.R. B. Goop Bergsåker 1 19/7 - 04 / 7 2640 13,1a 52
L. Kolle Frode Hamre (T) Ø. Kihlstrøm Halmstad 5 07/7 - 07 / 7 2140 13,2a 97
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Kihlstrøm Solvalla 2 16/5 - 07 / 4 2140 12,4a 31
4 2019: -5 -2 -2 -0 -0 -325 234 2018: -18 -7 -2 -4 -1 -670 822
Donatomite (US) 4 Plass 2 262 511
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Färjestad 0 22/9 - 07 / 3 2140 12,4a 362
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 04/8 - 06 / 9 2100 12,8a 17
Gränstrav i Årjäng AB F. Hamre Årjäng 0 14/7 - 11 / 2 1640 09,9a 150
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 27/6 - 06 / 3 2100 11,3a 16
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 1 10/6 - 03 / 5 1609 10,7a 14
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -5 -5 -2 -2 -243 712
Sejr Gammelsbæk (DK) 5 Plass 2 199 137
10 år BRUN H v.Great Challenger (US) G. Mikkelsen Aalborg 3 16/9 - 09 / 8 1640 12,5a 112
e. Hera Gammelsbæk (DK) v. Speedy Herve (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 21/8 - 01 / 5 1600 11,5a 13
Stall Cognac & Bjørn Salte G. Mikkelsen Forus Travbane 2 07/8 - 04 / 4 2040 13,4a 12
G. Mikkelsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 20/7 - 02 / 7 1609 11,8a 123
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 2 17/6 - 01 / 3 1600 13,1a 15
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -5 -2 -2 -6 -524 701
Photo Lavec 6 Plass 1 814 678
7 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Färjestad 5 22/9 - 07 / 1 2140 12,2a 214
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/9 - 10 / 2 2100 13,7a 48
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/8 - 09 / 2 1609 12,2a 30
T. Solberg T. Solberg Bjerke Travbane 1 04/8 - 06 / 6 2100 11,8a 142
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Biri Travbane 5 28/7 - 09 / 4 2600 14,4a 198
7 2018: -13 -3 -2 -1 -1 -147 000 2017: -13 -1 -5 -0 -4 -196 000
Urakas Gilbak (DK) 7 Plass 744 152
7 år MØRKBR H v.Beaumont Hanover* (US) S. Wassberg Forus Travbane 1 15/9 - 06 / 9 2040 14,0a 33
e. Miss Shadow (DK) v. Buvetier D'aunou* (FR) P. Buer Bergen Travpark 1 06/9 - 02 / 5 2620 17,1 39
Sammy Attard R. Wiig Forus Travbane 2 21/8 - 01 / 8 1600 11,9a 266
P. Buer R. Wiig Forus Travbane 4 07/8 - 04 / 1 2040 13,7a 298
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bergen Travpark 0 12/7 - 06 / 8 2620 17,1 74
8 2019: -3 -1 -0 -1 -1 -30 500 2018: -12 -4 -2 -3 -2 -358 360
Gigant Invalley 8 Plass 1 157 269
9 år MØRKBR H v.Gigant Neo* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 26/9 - 05 / 3 2100 13,0a 26
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Desserud Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 06 / 9 2100 13,1a 47
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Momarken Travbane 3 19/8 - 04 / 7 2140 13,6a 72
G. Austevoll Truls Desserud (A) T. Desserud Bjerke Travbane 4 08/8 - 04 / 9 2100 13,4a 58
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 28/7 - 09 / 12 2600 br ag 686
9 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 9 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Färjestad 4 22/9 - 07 / 9 2140 12,0a 325
e. Nightlight v. Super News (US) S. Wassberg Bjerke Travbane 2 09/9 - 10 / 9 2100 13,7a 220
Bente Hvidsten /Alversund R. Hop Bergen Travpark 1 30/8 - 07 / 4 2100 13,7a 16
S. Wassberg Gaute Lura (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/8 - 09 / 4 1609 12,6a 68
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bjerke Travbane 2 04/8 - 06 / 2 2100 11,8a 71
10 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -25 476 2018: -15 -1 -0 -3 -8 -291 928
Cash Okay 10 Plass 2 771 086
7 år BRUN H v.Ready Cash* (FR) M. Gundersen Leangen Travbane 3 29/9 - 09 / 12 2140 12,9a 57
e. Tresokay (US) v. Self Possessed* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 09/9 - 10 / 6 2100 13,8a 142
Kjell Otto Molander /Gamle Fredrikstad O. Raffin FRANKRIKE 7 11/8 - 05 / 11 2000 12,7a 57
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) O. Raffin FRANKRIKE 6 19/7 - 05 / 3 2775 14,6 350
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Raffin FRANKRIKE 5 10/7 - 03 / 10 2800 13,7 140